Jdi na obsah Jdi na menu
 


Selena Gomez

29. 1. 2012

 


Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak   aktuální horoskop »
Výška: 168 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene
Sdílet 849

Životopis

selena-gomez.jpg    Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se            22.července 1992. Její herecká kariéra začala b          v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu            Barney & friends, zde se také seznámila se svou    dobrou kamarádkou Demi Lovato. Potom dostala roli    ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain               Zapped. 

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. 

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka.

Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's. 
V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmuWalker, Texas Ranger: Trial By Fire. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: SkupinaJonas BrothersMiley CyrusDemi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Star


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář